o nas

 zespol fania m

Z miłości do dzieci i ogromnej pasji artystycznej stworzyliśmy fantastyczny zakątek edukacji i zabawy Fania przeznaczony dla maluszków, dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Chcemy, aby było to wyjątkowe miejsce w którym powierzone nam pociechy odnajdą radość tworzenia w świecie plastyki, muzyki i teatru.

Zajęcia poprowadzą specjaliści i praktycy w swoich dziedzinach, stworzą niesamowitą atmosferę i zarażą entuzjazmem. Programy zajęć oparte są o nowoczesne metody dydaktyczne, dostosowane do grup wiekowych. Spotkania u nas pozwalają na usamodzielnienie dzieci, wspomagają wszechstronny rozwój oraz integrację grupową.

Zapraszamy rówież do zorganizowania u nas uroczystości dla małych pociech, proponujemy wynajem sali wraz z animatorem dziecięcych gier i zabaw.

Zespół Fani

 

 

foto-budynek-03

 

 

 

Kontakt:  ul. Ostrowska 34, 62-800 KALISZ,  Tel. 607 227 229 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracujemy

logo-nordea      logo-bajki-grajki-normal      EduPelzaki.pl - portal edukacyjno-informacyjny      Qlturka.pl - dziecko i kultura      EgoDziecka.pl    Wydawnictwo Olesiejuk     logo czarna owieczka normal Europejska Grupa Doradcza             Wydawnictwo Skrzat       logo patataj normal   katarzynapawlak fotografia    logo-teatr-01
 

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES :

FANIA SP. Z O.O. informuje, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dowiedz się więcej

Akceptuję ?